Jazykové kurzy

Je možné si kurz nejprve vyzkoušet?

Ano, kurz si můžete vyzkoušet na ukázkové hodině v délce 45 minut, která je samozřejmě zdarma. Kontaktujte nás.

Jsem falešný začátečník. Kolik hodin si musím koupit, abych byl na úrovni B1 (mírně pokročilý)?

Je to individuální. Záleží na intenzitě kurzu, jeho délce a samozřejmě také na píli a chuti do studia. Zajistíme Vám zdarma konzultaci s lektorem, který Vám poradí a navrhne studijní plán tak, abyste svého cíle dosáhli.

Kde kurzy probíhají?

Naši lektoři dojíždí po Praze ZDARMA (pásmo 1) nebo s malým příplatkem na okrajové části (pásmo 2).Ušetříte čas dojížděním, kurz může probíhat na adrese, kterou si zvolíte, např. v práci nebo doma. V případě Skype výuky může výuka probíhat i z druhého konce světa, stačí mít připojení k internetu, sluchátka a Skype.

Získám po absolvování kurzu nějaký certifikát nebo potvrzení?

Ano. Na přání Vám rádi vystavíme certifikát Jazykového studia Bonmot o absolvování kurzu na dané úrovni.

Mám zájem o skupinový kurz, ale na Vašich stránkách nikde nevidím rozpis.

klasické semestrální kurzy nyní nevypisujme. Namísto toho si můžete svůj skupinový kurz navrhnout podle sebe. Jste-li skupinka 3-6 lidí, kurz Vám rádi zajistíme. Případně můžete využít alternativu v podobě Kurzu pro dva, který je skvělým kompromisem mezi individuální výukou a výukou ve skupince.

Co když s kurzem nebudu spokojen?

Děláme vše pro to, abychom Vám vyšli ve Vašich požadavcích vstříc, nicméně může se stát, že si třeba s lektorem/kou nesednete nebo Vám nebude vyhovovat způsob výuky. V tomto případě se budeme snažit nedostatky napravit nebo Vám vrátíme peníze za kurz zpět. Více ve VOP

Stáhněte si ZDARMA E-book 10 tipů jak se úspěšně naučit cizí jazyk

Ivana K.

S lekcemi jsem byla velmi spokojená, pan lektor byl milý, flexibilní, hodiny pro mě byly přínosné, a proto plánuji dokoupení dalších Více


Doporučujeme: