Jazykové kurzy pro firmy

Efektivní jazykové vzdělávání pro Vaše zaměstnance

Jazykové kurzy pro firmy

Naší firemní klientele nabízíme komplexní jazykové vzdělávání, a to včetně vstupního a závěrečného jazykového auditu, přinášející směrodatné informace pro budoucí plánování Vaší korporátní jazykové strategie.

Efektivní jazykové vzdělávání

Jelikož se snažíme držet krok s dobou, realizujeme a navrhujeme pro korporátní jazykové vzdělávání výhradně moderní strategie. Výuka je vedena co možná nejaktivněji, se zaměřením na reálnou komunikaci a dosažení rychlého pokroku, který se ihned pozitivně projevuje v praxi.

Nejprve se zaměřujeme na vytvoření strategie vedoucí k uspokojení základních komunikačních potřeb v rámci vnitrofiremní komunikace a příslušné pracovní pozice a poté vytváříme strategii pro nadstandardní růst odborné jazykové kompetence.

Naše jazykové kurzy pro firemní klienty se obvykle zaměřují jak na všeobecný tak na odborný jazyk. Z odborného hlediska se velice často jedná o oblast obchodu a služeb (Business English), právní sféru či lékařství.

Podrobnější informace o efektivním jazykovém vzdělávání pro firmy naleznete zde.

Benefity pro firmy

Benefity

Vstupní testování a rozřazení studentů v ceně kurzu

Před zahájením výuky provedeme u všech Vašich zaměstnanců, kteří budou jazykové kurzy navštěvovat, vstupní testování a rozřadíme je do skupin dle shodné úrovně pokročilosti.

Benefity

Sestavení metodických plánů v ceně kurzu

Pro každý kurz navrhneme specifický metodický plán, podle kterého se bude výuka v daném kurzu odvíjet.

Benefity

Sledování průběžného studijního pokroku v ceně kurzu

Ověříme aktuální stav znalostí Vašich zaměstnanců, a to formou konverzace, písemného projevu a poslechových cvičení.

Benefity

Dojíždění lektorů do Vaší firmy v ceně kurzu

Naši lektoři za Vámi budou dojíždět na výuku do Vaší firmy, a to po celém území Prahy a jejím okolí.

Benefity

Množstevní a věrnostní slevy

Při dlouhodobé spolupráci můžete využít našich slev pro stálé zákazníky. Bližší informace ohledně tohoto benefitu obdržíte při zahájení spolupráce.

Benefity

Jazykový certifikát Bonmot v ceně kurzu

Po skončení jazykového kurzu obdrží Vaši zaměstnanci studijní certifikát Jazykového studia Bonmot osvědčující dosažený pokrok ve studiu v rámci daného kurzu cizího jazyka.

 

Zajistíme kurzy na míru šité Vaší firmě
Zašlete nám nezávaznou poptávku

 

 

 

Naši zákazníci:

Naši zákazníci

 

Hledáte kromě jazykové výuky také překladatelské služby? Realizujeme překladatelské projekty na klíč. Rychle, kvalitně a za atraktivní ceny. Více informací naleznete zde.

Stáhněte si ZDARMA E-book 10 tipů jak se úspěšně naučit cizí jazyk

Ivana K.

S lekcemi jsem byla velmi spokojená, pan lektor byl milý, flexibilní, hodiny pro mě byly přínosné, a proto plánuji dokoupení dalších Více


Doporučujeme: