Naše metoda výuky

Téměř 100 % studentů díky ní v cizích jazycích uspělo!

 

Představujeme Vám metodu Přirozené Jazykové Akvizice!

metodika

 

1. Uvědomění AHA-efektem

Nejprve si každou informaci, každý „stavební kámen“, uvědomíte pomocí tzv. AHA-efektu, který Vám jak blesk z čistého nebe osvětlí význam či funkci určitého slova.

2. Procvičení opakováním

Poté si novou informaci několikrát zopakujete ve stávajícím kontextu, ve kterém jste na ni narazili, a naučíte se ji při tom správně vyslovovat, dozvíte se příslušný význam a související gramatické kategorie.

3. Použití v dalším kontextu

V dalším kroku se informaci budete snažit použít v jiném kontextu, například tím, že zformulujete jinou větu, do kterou danou informaci bude možné „přesadit“.

4. Uložení do podvědomí komunikací

Následně budete v rámci komunikace na určité téma vedeni k tomu, abyste novou informaci použili zcela spontánně, čímž se Vám uloží do podvědomí.

5. Motivace a chuť do studia roste

A ve výsledku to bude znamenat, že Vaše motivace do dalšího studia bude díky přirozenému a korektnímu používání takto nabytých informací jenom růst.

 

Jsou klienti s naší metodou výuky spokojeni? Přečtěte si v referencích

 

Vyberte si kurz, který Vám bude vyhovovat. Individuální kurzy, Individuální kurzy pro dva, Skupinové kurzy, Skype výuka, LearningPoint

Stáhněte si ZDARMA E-book 10 tipů jak se úspěšně naučit cizí jazyk

Ivana K.

S lekcemi jsem byla velmi spokojená, pan lektor byl milý, flexibilní, hodiny pro mě byly přínosné, a proto plánuji dokoupení dalších Více


Doporučujeme: