Jazykové studio Bonmot

„Jazyky nás baví a naším cílem je, aby bavily i vás“

Jsme soukromé jazykové studio, které nabízí kurzy cizích jazyků pro jednotlivce, dvojice i skupinky. Výuku cizích jazyků poskytujeme taktéž firemním klientům.


Pár slov o zakladateli

Tomáš Kimla - zakladatel Jazykového studia BonmotMgr. Tomáš Kimla

„Jazyk je naprosto univerzální komunikační prostředek. Mohu ho použít kdekoli, kdykoli a vyjádřit cokoli, co mne jen napadne. Jeho adekvátní zvládnutí a používání mi navíc dává možnost dosáhnout trvalé shody a souladu s mým okolím. Znalost cizích jazyků mi poté umožní rozšířit ono okolí, se kterým mohu žít v porozumění a harmonii.“

Tomáš Kimla vystudoval Germanistiku na FF UK v Praze. Již během gymnaziálních studií se začal věnovat výuce cizích jazyků, ale také překládání a tlumočení. Později v roce 2011 tuto činnost zastřešil založením Jazykového studia Bonmot. Svou práci vnímá jako poslání, kterému se věnuje tělem i duší. Dlouhodobě je přesvědčen, že ve studiu cizích jazyků je možné dosáhnout co největšího pokroku za co nejkratší dobu pouze aktivním využíváním jazyka v praxi. Osobně je neutuchajícím optimistou, bádavým lingvistou a bytostným inovátorem. Ve svém volném čase se věnuje hře na bicí, studiu cizích jazyků, počítačovým hrám a občasnému zasnění. K jazykům, které ho obzvláště zajímají, patří angličtina, francouzština, italština, nizozemština, ruština, němčina, čínština, latina a čeština.

 

Co Vám Jazykové studio Bonmot nabízí?

Široký výběr cizích jazyků

Nabízíme jazykové kurzy angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny, italštiny, ruštiny, švédštiny, dánštiny, nizozemštiny, arabštiny, čínštiny, japonštiny, korejštiny, polštiny, Czech for foreigners a další…

Všechny úrovně pokročilosti

Našimi klienty jsou jak ti, kteří se studiem cizích jazyků teprve začínají, tak také ti, kteří již mají bohaté jazykové zkušenosti. A pro začátečníky i pokročilé nabízíme hned několik studijních zaměření, která jsou dlouhodobě v kurzu!

Individuální přístup

Klíčovým krokem k úspěšnému studiu cizích jazyků je přesné stanovení Vašeho studijního typu a úrovně pokročilosti. Při Vaší první hodině Vám tak sestavíme studijní profil na míru a doporučíme vhodné studijní materiály. Tento postup používáme také ve skupinových kurzech.

Efektivní metoda

Pro studium cizích jazyků je důležitá taktéž výuková metoda. Metoda Přirozené Jazykové Akvizice Vás dovede k aktivnímu používání cizího jazyka v každodenních situacích, a motivuje Vás k dalšímu studiu díky okamžitému využívání nově získaných znalostí. Tímto postupem budete již po krátké době schopni v cizím jazyce také přirozeně přemýšlet a brzy pocítíte Reálný pokrok.

Zkušení lektoři

V neposlední řadě si uvědomujeme, že kvalitní výběr studijní literatury, efektivní metoda výuky a moderní koncepce studijních zaměření samy o sobě nestačí. Klíčem ke světu cizích jazyků je především lektor. A proto dáváme velký důraz na složení našeho lektorského týmu a spolupracujeme tak pouze se zkušenými lektory a lektorkami cizích jazyků, kteří neustále pracují na svém profesním rozvoji a rozšiřují své portfolio jazykových služeb.

 

NABÍZÍME VÍC

Naše kurzy Vám přináší jedinečnou přidanou hodnotu:

  • PŘIROZENÁ INTERAKCE
  • REFLEXE V CÍLOVÉM JAZYCE
  • AUTOKOREKČNÍ SCHOPNOSTI
  • UŽIVATELSKÁ NEZÁVISLOST
  • REÁLNÝ POKROK

 

To vše Vám může být zárukou, že Vaše studium u nás splní Vaše přání a očekávání.

Přejeme Vám mnoho chuti a motivace do Vašeho studia!

 

Vaše Jazykové studio Bonmot

Stáhněte si ZDARMA E-book 10 tipů jak se úspěšně naučit cizí jazyk

Ivana K.

S lekcemi jsem byla velmi spokojená, pan lektor byl milý, flexibilní, hodiny pro mě byly přínosné, a proto plánuji dokoupení dalších Více


Doporučujeme: