Často kladené otázky

Potřebujete se zeptat? Zodpověděli jsme otázky, na které se často ptáte. Třeba právě zde najdete odpověď na tu Vaší. Pro snazší hledání si nejprve vyberte téma:

Jazykové kurzy

Mezinárodní certifikáty

LearningPoint

Zákaznické slevy

Dárkové poukazy

Objednávky a platby

Nenašli jste odpověď na své otázky? Napište nám.

Nebyla nalezena žádná pole.

Jazykové kurzy

Je možné si kurz nejprve vyzkoušet?

Ano, kurz si můžete vyzkoušet na ukázkové hodině v délce 45 minut, která je samozřejmě zdarma. Kontaktujte nás.

Jsem falešný začátečník. Kolik hodin si musím koupit, abych byl na úrovni B1 (mírně pokročilý)?

Je to individuální. Záleží na intenzitě kurzu, jeho délce a samozřejmě také na píli a chuti do studia. Zajistíme Vám zdarma konzultaci s lektorem, který Vám poradí a navrhne studijní plán tak, abyste svého cíle dosáhli.

Kde kurzy probíhají?

Naši lektoři dojíždí po Praze ZDARMA (pásmo 1) nebo s malým příplatkem na okrajové části (pásmo 2).Ušetříte čas dojížděním, kurz může probíhat na adrese, kterou si zvolíte, např. v práci nebo doma. V případě Skype výuky může výuka probíhat i z druhého konce světa, stačí mít připojení k internetu, sluchátka a Skype.

Získám po absolvování kurzu nějaký certifikát nebo potvrzení?

Ano. Na přání Vám rádi vystavíme certifikát Jazykového studia Bonmot o absolvování kurzu na dané úrovni.

Mám zájem o skupinový kurz, ale na Vašich stránkách nikde nevidím rozpis.

klasické semestrální kurzy nyní nevypisujme. Namísto toho si můžete svůj skupinový kurz navrhnout podle sebe. Jste-li skupinka 3-6 lidí, kurz Vám rádi zajistíme. Případně můžete využít alternativu v podobě Kurzu pro dva, který je skvělým kompromisem mezi individuální výukou a výukou ve skupince.

Co když s kurzem nebudu spokojen?

Děláme vše pro to, abychom Vám vyšli ve Vašich požadavcích vstříc, nicméně může se stát, že si třeba s lektorem/kou nesednete nebo Vám nebude vyhovovat způsob výuky. V tomto případě se budeme snažit nedostatky napravit nebo Vám vrátíme peníze za kurz zpět. Více ve VOP

Mezinárodní certifikáty

Pořádáte mezinárodní zkoušky a udělujete certifikáty (např. FCE, CAE..)?

Ne. Naše jazykové studio pořádá přípravné kurzy, které Vám pomohou se na zkoušku připravit. Přípravné kurzy nejsou podmínkou pro získání mezinárodního certifikátu, ale výrazně zvyšují pravděpodobnost Vašeho úspěchu. Zkoušky pořádají a certifikáty udělují jazykové instituty jako British Council, Goethe-Institut atd.

Kdy je vhodné s přípravným kurzem začít?
Nejprve je důležité vědět, kdy se koná zkouška, kterou chcete absolvovat. Je dobré si to načasovat tak, aby kurz končil těsně před zkouškou ať máte vše v živé paměti. Zaleží také na tom, jakou intenzitu kurzu si zvolíte. Chcete-li přípravu zvládnout v kratším čase, doporučujeme 2-3x týdně. Co se týče počtu lekcí, je to individuální, někomu stačí 10, někdo potřebuje dvojnásobek…

Je lepší mít Mezinárodní certifikát nebo Státní jazykovou zkoušku?
Mezinárodní certifikáty jsou uznávány všude po světě, naopak osvědčení ze Státní jazykové zkoušky pouze v České Republice. Pokud se tedy nechystáte prokazovat své jazykové znalosti mimo ČR, postačí Vám Státní jazyková zkouška. Plánujete-li studovat či pracovat v zahraničí, Mezinárodní zkoušky jsou jistě velkou výhodou.

LearningPoint

Co je LearningPoint?

LearningPoint je nová studijní zóna, která je určena všem, co se učí a zajímají se o cizí jazyky. Najdete zde užitečné články, rady a tipy a v neposlední řadě také LearningSheets – studijní materiály ke stažení.

Co jsou LearningSheets?

LearningSheets jsou přehledně zpracované studijní materiály, které si můžete zakoupit v zóně LearningPoint. Každé téma je stručně vysvětlené na jedné A4. Tři ukázkové LearningSheets si můžete ZDARMA stáhnout ZDE.

Zákaznické slevy

Mohu dostat slevu při koupi většího počtu lekcí?

Ano, v našem ceníku jsou zahrnuty množstevní slevy, a to již od koupi 5 výukových lekcí!

Poskytujete slevy pro studenty?
Jistě, studenti s platnou ISIC kartou mohou využít slevu na přípravné kurzy a doučování.

Dárkové poukazy

Chci příteli věnovat kurz jako dárek, ale neznám ani jeho úroveň ani časové možnosti…

Dárkový poukaz Vám vytvoříme na přání tak, jak potřebujete. Třeba na částku, kterou u nás může obdarovaný využít na libovolný kurz nebo na konkrétní počet lekcí vybraného jazyka apod. Vašim specifickým přáním vyjdeme vstříc.

Objednávky a platby

Jak probíhá objednávka kurzu?

Kurz si můžete objednat buď telefonicky, emailem či na základě vyplnění poptávkového formuláře na našem webu. Podle Vašich požadavků Vám navrhneme kurz na míru a zašleme cenovou nabídku. Pakliže se rozhodnete pro koupi kurzu, vystavíme Vám závaznou objednávku. Kurz pak může začít ihned po jeho uhrazení.

Mohu platit na splátky?

Ano. Platbu za jazykový kurz lze rozdělit na dvě splátky. První splátku je třeba uhradit alespoň 5 dní před začátkem kurzu, druhou pak v jeho průběhu. (viz VOP)