Dárkový poukaz

Jazykový kurz jako dárek pro Vaše blízké

Dárkový poukaz - Jazykové studio Bonmot

Jazykovým kurzem můžete obdarovat kohokoli nehledě na věk. Nabízíme kurzy jak pro úplné začátečníky, tak pro pokročilé, a to až 15 jazyků!

Chcete objednat Dárkový poukaz?
Zašlete nám nezávaznou poptávku

Dárek, který se přizpůsobí

Naše individuální jazykové kurzy se maximálně přizpůsobí Vašim potřebám či potřebám Vašich blízkých, a to jak časově, tak také z hlediska místa. Naši lektoři dojíždí po Praze zcela ZDARMA (viz. pásma výuky). Nemusíte se tedy bát, že se netrefíte do časových možností toho, komu kurz věnujete. Kurz je maximálně flexibilní a v jeho průběhu je čas a intenzitu možné měnit dle potřeb a přání.

Jaké dárkové poukazy nabízíme?

Vybrat si můžete buď poukaz na konkrétní počet lekcí vybraného jazyka, například na 10 lekcí angličtiny, nebo na konkrétní částku, kterou lze využít na jakýkoli kurz z naší nabídky, např. poukaz na 1000 Kč, 2000 Kč či jinou libovolnou částku. Dále je u nás možné zakoupit také dárkový poukaz na kurz pro dvě osoby.

Máte-li nějaká specifická přání, rádi Vám vyjdeme vstříc a vytvoříme pro Vás dárkový poukaz na kurz dle Vašeho výběru s možností doplnění vlastního textu (např. věnování či jméno obdarovaného).

Možností je mnoho. Těm, kdo se například chystají na dovolenou do zahraničí, můžete věnovat kurz zaměřený přímo na Cestování.

Doručení poukazu

Dárkový poukaz Vám zašleme doporučeně poštou ihned po uhrazení příslušné částky. Je-li hodnota poukazu vyšší než 600 Kč, poštovné je ZDARMA. Při objednávkách, které tuto částku nepřesáhnou je poštovné 39 Kč.

Upozornění: Dárkový poukaz nelze použít opakovaně, není směnitelný za peníze a nelze na něj uplatňovat akční slevy. Platí pouze pro 1 osobu (není-li na poukazu uvedeno jinak).

 

Chcete objednat Dárkový poukaz?
Zašlete nám nezávaznou poptávku

Stáhněte si ZDARMA E-book 10 tipů jak se úspěšně naučit cizí jazyk

Ivana K.

S lekcemi jsem byla velmi spokojená, pan lektor byl milý, flexibilní, hodiny pro mě byly přínosné, a proto plánuji dokoupení dalších Více


Doporučujeme: