Zaměření jazykových kurzů

…zaměřte se na to, co opravdu potřebujete

Všeobecný jazyk
Naučíte se používat všeobecný jazyk a v daném jazyce ovládnete čtení, psaní, mluvení a poslech od úplných začátků až po velmi pokročilou úroveň.
zobrazit více Více
Konverzace
Zdokonalí Váš mluvený jazyk, budete se např. účastnit diskuzí o aktuálních tématech, naučíte se tvořit kratší či delší monology a mluvit samostatně.
zobrazit více Více
Gramatika
Naučí Vás gramatická pravidla od jednodušších až po složité, jakými jsou např. aktivní používání časové souslednosti či vytváření komplexnějších souvětí.
zobrazit více Více
Příprava na jazykové zkoušky
Připraví Vás na mezinárodní jazykové certifikáty, ale také na státní jazykové zkoušky, dále nabízíme přípravu na přijímací a závěrečné zkoušky na SŠ a VŠ.
zobrazit více Více
Cestování
Ideální jazyková příprava na dovolenou, kde se potrebujete na místě ihned domluvit jak v základních, tak i složitějších situacích pokud možno bez slovníku.
zobrazit více Více
Odborný jazyk
Naučíte se základní a pokročilou terminologii z oboru dle Vašeho přání, např. obchodní (Business), ekonomický, právnický jazyk, jazyk v hotelnictví a gastronomii atd.
zobrazit více Více
Stáhněte si ZDARMA E-book 10 tipů jak se úspěšně naučit cizí jazyk

Ivana K.

S lekcemi jsem byla velmi spokojená, pan lektor byl milý, flexibilní, hodiny pro mě byly přínosné, a proto plánuji dokoupení dalších Více


Doporučujeme: