Přípravné kurzy na státní jazykové zkoušky

V kurzech Jazykového studia Bonmot připravujeme na státní jazykové zkoušky, a to rovnou z 6 světových jazyků (angličtina, němčina, francouzština, španělština, italština, ruština).

Přípravné kurzy na státní jazykové zkoušky jsou koncipovány buď jako individuální či jako skupinové a nabízí možnost volitelné intenzity a celkové délky přípravy.

Přípravné kurzy - s námi zkoušku zvládnete hravě

Státní jazykové zkoušky, na které připravujeme, jsou jazykovou atestací, kterou mají právo udělovat a pořádat instituce s právem státní jazykové zkoušky.Tyto instituce se nacházejí na území celé České republiky, a proto je tato jazyková atestace v ČR rozšířeným a široce uznávaným dokladem o patřičných znalostech daného cizího jazyka.

Státní jazykové zkoušky jsou rozděleny podle SERR (Společný evropský referenční rámec pro jazyky) do úrovní A1 až C2. Nejznámějšími a nejrozšířenějšími jsou státní jazyková zkouška základní (B2) a všeobecná (C1).

Datum pořádání zkoušek je pro všechny příslušné instituce jednotné a spadá zpravidla na jaro a na podzim. Podání přihlášek je nutné učinit nejpozději do 31. března, resp. do 30. září. Státní jazykové zkoušky lze skládat ze všech světových jazyků (angličtina, němčina, francouzština, španělština, italština a ruština), dále pak z jazyka českého a pokud jsou pořádány, tak také z méně rozšířených jazyků.

Na státní jazykové zkoušky připravujeme v kurzech Jazykového studia Bonmot individuální i skupinovou výukou.

Státní jazykové zkoušky - základní

Co by měl uchazeč na složení této zkoušky umět?

Zkouška odpovídá svým stupněm obtížnosti jazykové úrovni B2 podle SERR (Společný evropský referenční rámec pro jazyky). Více informací o dané úrovni viz. Popis jazykových úrovní

Z jakých částí se zkouška skládá?

  • Písemná část – 1 h 5 minut
  • Ústní část – 15 minut

Zjistit cenu kurzu

Státní jazykové zkoušky - všeobecná

Co by měl uchazeč na složení této zkoušky umět?

Zkouška odpovídá svým stupněm obtížnosti jazykové úrovni C1 podle SERR (Společný evropský referenční rámec pro jazyky) Více informací o dané úrovni viz. Popis jazykových úrovní

Z jakých částí se zkouška skládá?

  • Písemná část – 4 h
  • Ústní část – 25-30 min

Zjistit cenu kurzu

Máte zájem o přípravný kurz?
Zašlete nám nezávaznou poptávku

Stáhněte si ZDARMA E-book 10 tipů jak se úspěšně naučit cizí jazyk

Ivana K.

S lekcemi jsem byla velmi spokojená, pan lektor byl milý, flexibilní, hodiny pro mě byly přínosné, a proto plánuji dokoupení dalších Více


Doporučujeme: