Individuální  kurzy pro dva

…ve dvou se to lépe táhne, a u nás navíc za ještě lepší cenu!

Individuální kurzy pro dva jsou tím pravým řešením pro vaše jazykové vzdělávání, pokud vyžadujete individuální přístup za cenu skupinových kurzů. Dostane se Vám tak všech výhod, které poskytují naše individuální kurzy, ale mnohem výhodněji. A navíc, metoda výuky jazyků, kterou v našich kurzech používáme, Vám zanedlouho dodá také schopnost v cizích jazycích přirozeně přemýšlet.

Jednou z dalších výhod je rovněž i fakt, že díky plnému zohlednění vašich individuálních studijních potřeb dosáhnete pokroku rychle.

V neposlední řadě pak bude v individuálním kurzu, na rozdíl od skupinových kurzů, celá výuková hodina jen a jen pro VÁS DVA!

 

Individuální kurzy pro dva vám navíc poskytnou jedinečnou šanci naučit se cizí jazyk v interakci s kamarádem/kou. Do hodin tak budete moci zapojit svá oblíbená témata, a vaše motivace pro studium získá daleko větší rozměr.

Tento typ kurzů je velice oblíbený. Kombinuje totiž to nejlepší jak z individuálních, tak skupinových kurzů pro veřejnost.

Na závěr kurzu Vám vystavíme na přání jazykový certifikát potvrzující Vámi dosaženou úroveň pokročilosti v daném jazyce.

A my Vám individuální lekce pro dva přinášíme v naprosto luxusním provedení! Naše flexibilní nabídka je totiž koncipována na základě přání a preferencí těch nejnáročnějších zákazníků, což vám zaručí opravdový komfort při rozhodování. Ostatně, stačí si jen vybrat:

Délka lekce
kratší či delší lekce.
zobrazit více Více
Počet lekcí
3 různě velké balíčky.
zobrazit více Více
Intenzita studia
5 pásem studijní intenzity.
zobrazit více Více
Zaměření kurzu
až 6 různých zamření
zobrazit více Více
Čas a místo výuky
studujte kdykoli a z místa dle Vašeho výběru
zobrazit více Více

 

Máte zájem o individuální kurz pro DVA?
Zašlete nám nezávaznou poptávku

Stáhněte si ZDARMA E-book 10 tipů jak se úspěšně naučit cizí jazyk

Ivana K.

S lekcemi jsem byla velmi spokojená, pan lektor byl milý, flexibilní, hodiny pro mě byly přínosné, a proto plánuji dokoupení dalších Více


Doporučujeme: