Individuální jazykové kurzy

…nejefektivnější studium jazyků!

Díky tomu, že se individuální výuka zcela přizpůsobí Vašim studijním potřebám, přinese Vám tento typ výuky mnohem rychlejší a Reálný pokrok. A navíc, metoda výuky jazyků , kterou v našich kurzech používáme, Vám zanedlouho dodá také schopnost v cizích jazycích i přirozeně přemýšlet.

Individuální jazykové kurzy

Vytvoření Vašeho osobního studijního plánu na míru Vám dále zaručí 100% individuální přístup zohledňující plně Vaše aktuální studijní potřeby. A v neposlední řadě pak bude v individuálním kurzu, na rozdíl od běžných skupinových kurzů, celá výuková hodina jen a jen pro Vás!

Na závěr kurzu Vám vystavíme na přání jazykový certifikát potvrzující Vámi dosaženou úroveň pokročilosti v daném jazyce.

 

Jak individuální kurz objednat?

Na základě Vaší nezávazné objednávky Vás budeme co nejdříve kontaktovat, abychom s Vámi dohodli čas a místo výuky, které Vám bude nejlépe vyhovovat. Poté stačí kurz závazně objednat a můžeme začít.

My Vám navíc přinášíme individuální lekce v naprosto luxusním provedení! Naše flexibilní nabídka je totiž koncipována na základě přání a preferencí těch nejnáročnějších zákazníků, což Vám zaručí opravdový komfort při rozhodování. Ostatně, stačí si jen vybrat:

Naše individuální kurzy se vám plně přizpůsobí:

Délka lekce
kratší či delší lekce.
zobrazit více Více
Počet lekcí
3 různě velké balíčky.
zobrazit více Více
Intenzita studia
5 pásem studijní intenzity.
zobrazit více Více
Zaměření kurzu
až 6 různých zamření
zobrazit více Více
Čas a místo výuky
studujte kdykoli a z místa dle Vašeho výběru
zobrazit více Více

 

Máte zájem o individuální kurz?
Zašlete nám nezávaznou poptávku

 

Stáhněte si ZDARMA E-book 10 tipů jak se úspěšně naučit cizí jazyk

Ivana K.

S lekcemi jsem byla velmi spokojená, pan lektor byl milý, flexibilní, hodiny pro mě byly přínosné, a proto plánuji dokoupení dalších Více


Doporučujeme: