Skupinové kurzy

Rádi trávíte čas se svými kamarády? Naučte se s nimi cizí jazyk.

Skupinové kurzy Jazykového studia Bonmot jsou skvělým způsobem, jak se naučit cizí jazyk a zároveň si užít spoustu zábavy se svými kamarády. A díky tomu si také cizí jazyk budete moci osvojit spontánně, což výrazně zlepší vaši připravenost pro každodenní komunikaci. V kurzu se také zapojíte do efektivní interakce, která vám poskytne mnoho impulzů pro vaše diskuze.

Největší výhodou našich skupinových kurzů je však plné zohledňování rovnoměrného zapojení studentů do výuky. To je také jedním z hlavních důvodů, proč atmosféra v našich kurzech zůstává přátelská a uvolněná.

Skupinové kurzy

 

Náš efektivní koncept skupinových kurzů na míru vás nakonec dovede k tomu, že cizím jazykem budete mluvit VŠICHNI! A navíc, skupinovou výuku s námi si může dovolit každý! Dlouhodobě totiž udržujeme ceny na atraktivní úrovni!

Na závěr kurzu Vám vystavíme na přání jazykový certifikát potvrzující Vámi dosaženou úroveň pokročilosti v daném jazyce.

Naše nabídka je flexibilní i pro skupinové kurzy! Využijte tak proto zcela jedinečné možnosti si svůj skupinový kurz přizpůsobit vašim aktuálním studijním potřebám, stejně tak, jako to nabízíme i u individuálních kurzů. Ostatně, stačí si jen vybrat:

Délka lekce
kratší či delší lekce.
zobrazit více Více
Počet lekcí
3 různě velké balíčky.
zobrazit více Více
Intenzita studia
5 pásem studijní intenzity.
zobrazit více Více
Zaměření kurzu
až 6 různých zamření
zobrazit více Více
Čas a místo výuky
studujte kdykoli a z místa dle Vašeho výběru
zobrazit více Více

 

Máte zájem o skupinový kurz?
Zašlete nám nezávaznou poptávku

Stáhněte si ZDARMA E-book 10 tipů jak se úspěšně naučit cizí jazyk

Ivana K.

S lekcemi jsem byla velmi spokojená, pan lektor byl milý, flexibilní, hodiny pro mě byly přínosné, a proto plánuji dokoupení dalších Více


Doporučujeme: