Reference

02.11.2016

Rudolf H. (francouzština)

Vážení, chtěl bych vám touto cestou poděkovat za poskytnuté služby. Obrátil jsem se na vás na základě doporučení s žádostí o zajištění lektora francouzského jazyka na individuální výuku.
Byl jsem velmi příjemně překvapen úrovní komunikace, způsobem jednání i rychlostí vyřízení mé žádosti. Rovněž vybraná lektorka Barbora, zaslouží velkého poděkování za způsob výuky, přístup k mé osobě a v neposlední řadě za to, že jsem se ve Francii necítil jako „neumětel“, ale že jsem si mohl s každým pěkně popovídat. Protože budu potřebovat dalšího zdokonalování, dovolím si obrátit se na vás opět s žádostí o zajištění lektora.

28.10.2016

Martin P. (angličtina)

Před nástupem do nové práce jsem potřeboval zlepšit svoji angličtinu tak, abych byl schopen sebejistě komunikovat s klienty. Po asi 9 letech výuky v rámci základní a střední školy jsem sice základy měl, ale nechal jsem je zakrnět a nebyl jsem zvyklý mluvit. Stud z mluvení opadl asi po 5 lekcích se sympatickou Carolyn a od té doby nemám problém s angličtinou v psané ani mluvené formě. Carolyn mi vycházela vstříc v úpravě lekcí podle  potřeby, na základě domluvy výuka probíhala u někoho z nás doma, v kavárně a to podle mých časových potřeb.
To, co jsem od výuky čekal, jsem dostal. A nestalo se, že by něco nešlo domluvit, ať už s Carolyn nebo Lucií Velebovou. Díky, dámy :-)
03.04.2016

Kateřina Boukalová (němčina)

V jazykovém studiu Bonmot jsem se připravovala na složení certifikátu Goethe-Zertifikat B1, protože jsem  neudělala na první pokus  2  části zkoušky  –  psaní a čtení a potřebovala jsem se  poměrně  za krátkou dobu připravit na jejich opakování.

V přípravě jsem se zaměřila už konkrétně na psaní  dopisu a s tím spojenou gramatiku, např. pořadí slov ve větách, koncovky a předložky – 3 a 4 pád.  Ve čtení jsem lépe procvičila porozumění textu.

Certifikát jsem nakonec udělala.

Kurz byl pro mě určitě přínosný, protože jsem si  uvědomila,  kde jsem dělala chyby,  byla jsem si jistější a míň ve stresu a tím pádem jsem se při zkoušce lépe soustředila. Nemusela jsem si sama zajišťovat podklady pro výuku, to vše bylo pro mě v jazykovém studiu Bonmot připravené.

09.10.2015

Katka S. (němčina)

Asi před dvěma měsíci jsem si u Vás objednávala přípravný kurz na německý certifikát B2. Před týdnem jsem certifikát skládala a doufám, že jsem ho snad i složila J! Tímto bych Vám chtěla velice poděkovat a to nejen za Vaší ochotu na samém začátku, ale hlavně za skvělou lektorku Friederike, která je skvělá nejen jako lektorka, ale i jako člověk (alespoň jak jsem ji za ty dva měsíce poznala). Jelikož se v němčině hodlám posunout na C1, určitě o mě neslyšíte naposledy! Děkuji!

S pozdravem a spoustu dalších spokojených zákazníků

Katka S.

P.S.: doporučuji Vás dál!

30.05.2014

Petr Kuklík (angličtina)

S angličtinou jsem začínal snad tisíckrát. A taky tisíckrát skončil. Tentokrát je to ale jiné. Učí mě lektorka s dobrým přístupem k výuce. Kromě běžných témat v učebnici občas probíráme témata, která si zvolím sám. Díky tomu rychle nabírám nová slovíčka a trénuji gramatiku. Po pár měsících už nemám problém mluvit anglicky nebo si pustit v originále nějaký film (i když si občas musím něco přehrát vícekrát). Tentokrát již s angličtinou neskončím.

01.10.2013

Alice J. (angličtina)

V krátkém čase jsem se zbavila trémy z mluvení a připravila se na pracovní cestu. Měla jsem velkou motivaci, a důležitý byl nestresující a osobní přístup lektora. A také nabídka témat, která mě zajímala. Přeji hodně úspěchů.

27.09.2013

Zuzana S. (němčina)

V Jazykovom štúdiu Bonmot som absolvovala jazykový kurz nemeckého jazyka, zameraný k príprave na medzinárodnú skúšku Goethe-Zertifikat. Kurz bol individuálny a môj lektor sa mi vždy snažil vyjsť v ústrety, vysvetliť, poradiť, ale hlavne ma motivovať! Lekcie boli predovšetkým zamerané na konverzáciu, ale spestrené i o gramatické cvičenia, či odposluch.

Na hodine panovala vždy pohodová a príjemná atmosféra, čo bol aj dôvod toho, že som sa na každú novú lekciu tešila. Chcem poďakovať za celkový prístup a obrovskú pomoc, vďaka čomu som jazykovú skúšku aj úspešne zvládla. Jazykovému štúdiu Bonmot prajem veľa spokojných študentov.

22.09.2013

Petra B. (němčina)

Doučování v Jazykovém studiu Bonmot bylo příjemné. Lektor mi pomohl s daným jazykem, lépe pochopit látku a dostat se do jeho tempa. Lektor uměl dodat správnou podporu a zvednout sebevědomí „nebát se mluvit“. Ze začátku jsem byla nedůvěřivá, ale to se ihned v průběhu zlepšilo.

Jazykové studio Bonmot bych rozhodně doporučila. Lektor byl společenský, komunikativní a schopný vysvětlit jazyk na vysoké úrovni.

20.09.2013

Martin V. (angličtina)

I cooperated with Jazykové studio Bonmot during my preparation for the TOEFL exam. My aim was to achieve 79 points, corresponding to C1 level in English (upper-intermediate).

There were only four months left before the exam and my English knowledge was about B1 level (intermediate). We made an analysis based on my strengths and weaknesses as well as on exact requirements for the exam.

During the four-month intense preparation my teacher helped me reach C1 level (upper-intermediate) and our efforts were rewarded with my result of 91 points from the TOEFL exam.

I strongly recommend Jazykové studio Bonmot to everyone with a serious approach to English studies and the deep desire to improve.

15.09.2013

Julie M. (ruština)

Navštěvovala jsem individuální kurz ruského jazyka, který zcela splnil moje očekávání. Lektorka byla vysoce kvalifikovaná, vždy perfektně připravená a výuku přizpůsobovala přesně mým potřebám. Naše společné hodiny probíhaly ve velmi milé a přátelské atmosféře. Jazykové studio Bonmot mohu vřele doporučit.

← Starší reference
Stáhněte si ZDARMA E-book 10 tipů jak se úspěšně naučit cizí jazyk

Rudolf H. (francouzština)

Vážení, chtěl bych vám touto cestou poděkovat za poskytnuté služby. Obrátil jsem se na vás na základě doporučení s žádostí Více


Doporučujeme: