Reference

25.07.2023

Ivana K.

S lekcemi jsem byla velmi spokojená, pan lektor byl milý, flexibilní, hodiny pro mě byly přínosné, a proto plánuji dokoupení dalších lekcí v rámci benefitového programu mého zaměstnavatele, až mi to pracovní vytížení dovolí.

25.07.2023

Ivana K.

S lekcemi jsem byla velmi spokojená, pan lektor byl milý, flexibilní, hodiny pro mě byly přínosné, a proto plánuji dokoupení dalších lekcí v rámci benefitového programu mého zaměstnavatele, až mi to pracovní vytížení dovolí.

03.07.2021

Adéla

S kurzem jsem byla moc spokojená a státní závěrečnou zkoušku jsem úspěšně složila i díky přípravě se slečnou Anetou.

13.11.2017

Jiřina (angličtina)

Chtěla bych Vašemu studiu moc poděkovat za lekce angličtiny s lektorkou Katkou. Byla to šťastná souhra okolností, že moji výuku vedla právě ona. „Sedly“ jsme si lidsky a vyhovoval mi také její styl přípravy a schopnost pohotově reagovat na moje potřeby a dokonce i momentální rozpoložení (občas jsem byla dost ve stresu).
Přeji hodně úspěchů a mnoho spokojených studentů.

08.05.2017

Beata (angličtina)

Danya was perfect. In my opinion, she is a very good teacher. My housband like her very much and lessons with her and this isn’t common for him because he don’t like anybody:):):) She was always prepaired, she was giving us extra materials, she was never late!!! (This was something which is very important) her lessons was always very interesting (not only subjects from the book) etc. We will come back for sure after childbirth. 

02.11.2016

Rudolf H. (francouzština)

Vážení, chtěl bych vám touto cestou poděkovat za poskytnuté služby. Obrátil jsem se na vás na základě doporučení s žádostí o zajištění lektora francouzského jazyka na individuální výuku.
Byl jsem velmi příjemně překvapen úrovní komunikace, způsobem jednání i rychlostí vyřízení mé žádosti. Rovněž vybraná lektorka Barbora, zaslouží velkého poděkování za způsob výuky, přístup k mé osobě a v neposlední řadě za to, že jsem se ve Francii necítil jako „neumětel“, ale že jsem si mohl s každým pěkně popovídat. Protože budu potřebovat dalšího zdokonalování, dovolím si obrátit se na vás opět s žádostí o zajištění lektora.

28.10.2016

Martin P. (angličtina)

Před nástupem do nové práce jsem potřeboval zlepšit svoji angličtinu tak, abych byl schopen sebejistě komunikovat s klienty. Po asi 9 letech výuky v rámci základní a střední školy jsem sice základy měl, ale nechal jsem je zakrnět a nebyl jsem zvyklý mluvit. Stud z mluvení opadl asi po 5 lekcích se sympatickou Carolyn a od té doby nemám problém s angličtinou v psané ani mluvené formě. Carolyn mi vycházela vstříc v úpravě lekcí podle  potřeby, na základě domluvy výuka probíhala u někoho z nás doma, v kavárně a to podle mých časových potřeb.
To, co jsem od výuky čekal, jsem dostal. A nestalo se, že by něco nešlo domluvit, ať už s Carolyn nebo Lucií Velebovou. Díky, dámy 🙂
03.04.2016

Kateřina Boukalová (němčina)

V jazykovém studiu Bonmot jsem se připravovala na složení certifikátu Goethe-Zertifikat B1, protože jsem  neudělala na první pokus  2  části zkoušky  –  psaní a čtení a potřebovala jsem se  poměrně  za krátkou dobu připravit na jejich opakování.

V přípravě jsem se zaměřila už konkrétně na psaní  dopisu a s tím spojenou gramatiku, např. pořadí slov ve větách, koncovky a předložky – 3 a 4 pád.  Ve čtení jsem lépe procvičila porozumění textu.

Certifikát jsem nakonec udělala.

Kurz byl pro mě určitě přínosný, protože jsem si  uvědomila,  kde jsem dělala chyby,  byla jsem si jistější a míň ve stresu a tím pádem jsem se při zkoušce lépe soustředila. Nemusela jsem si sama zajišťovat podklady pro výuku, to vše bylo pro mě v jazykovém studiu Bonmot připravené.

09.10.2015

Katka S. (němčina)

Asi před dvěma měsíci jsem si u Vás objednávala přípravný kurz na německý certifikát B2. Před týdnem jsem certifikát skládala a doufám, že jsem ho snad i složila J! Tímto bych Vám chtěla velice poděkovat a to nejen za Vaší ochotu na samém začátku, ale hlavně za skvělou lektorku Friederike, která je skvělá nejen jako lektorka, ale i jako člověk (alespoň jak jsem ji za ty dva měsíce poznala). Jelikož se v němčině hodlám posunout na C1, určitě o mě neslyšíte naposledy! Děkuji!

S pozdravem a spoustu dalších spokojených zákazníků

Katka S.

P.S.: doporučuji Vás dál!

30.05.2014

Petr Kuklík (angličtina)

S angličtinou jsem začínal snad tisíckrát. A taky tisíckrát skončil. Tentokrát je to ale jiné. Učí mě lektorka s dobrým přístupem k výuce. Kromě běžných témat v učebnici občas probíráme témata, která si zvolím sám. Díky tomu rychle nabírám nová slovíčka a trénuji gramatiku. Po pár měsících už nemám problém mluvit anglicky nebo si pustit v originále nějaký film (i když si občas musím něco přehrát vícekrát). Tentokrát již s angličtinou neskončím.

← Starší reference
Stáhněte si ZDARMA E-book 10 tipů jak se úspěšně naučit cizí jazyk

Ivana K.

S lekcemi jsem byla velmi spokojená, pan lektor byl milý, flexibilní, hodiny pro mě byly přínosné, a proto plánuji dokoupení dalších Více


Doporučujeme: