Letní cestovní konverzace

Ideální příprava pro Vaši dovolenou.

Intenzivní kurzy před dovolenou

Už jste unaveni z konverzace pomocí rukou a nohou? Nezoufejte.

V Jazykovém studiu Bonmot Vám nabízíme jedinečnou příležitost zapsat se do letních jazykových kurzů se zaměřením na cestovní konverzaci.

Objednat si zmrzlinu či se zeptat na cestu je přitom jen začátek. S našimi kurzy si budete umět poradit i v mnohem náročnějších situacích. A tak Vás nezaskočí ani návštěva u doktora či v lékárně, nekvalitní obsluha v restauraci, reklamace hotelového pokoje či prostě jen konverzace s místními.

Nejčastější volby našich klientů:

  • Cestovní angličtina
  • Cestovní španělština
  • Cestovní francouzština
  • Cestovní němčina
  • Cestovní italština

S našimi kurzy cestovní konverzace se neztratíte!

Cena prezenčního kurzu (Praha) od 599 Kč/60 min.
Cena on-line kurzu od 499 Kč/60 min.
Ukázková lekce ZDARMA.

Máte zájem o jiný individuální kurz?
Zašlete nám nezávaznou poptávku

Chcete cestovat a domluvit se?

Tento kurz je určen všem, kteří se chystají na cestu do zahraničí, ať již na dovolenou, pracovní cestu, studijní pobyt či exkurzi.

Koupíte si vstupenku na kulturní akce či se zeptáte na cestu…

Po absolvování tohoto kurzu budete po všech stránkách připraveni na pobyt v cizojazyčné zemi. Nebude pro Vás problém se rychle zorientovat v místním dění, koupit si časopis u novinového stánku, objednat si v restauraci, informovat se o Vašem letu či odjezdu vlaku nebo se dozvědět více o místních pamětihodnostech.

Dozvíte se mnoho o kultuře, umění či památkách

Kromě jazykových znalostí, které jsou v našich kurzech základem celé výuky, se dozvíte také mnoho užitečných a zajímavých informací o daných zemích, do kterých se chystáte odcestovat. O těchto a dalších tématech souvisejících s cestováním do zahraničí budete živě diskutovat a dozvíte se také užitečné tipy pro návštěvu místních památek.

Lépe porozumíte jiným národům

V zahraničí je člověk konfrontován s jinými zvyky, způsoby chování a jednání místních obyvatel s cizinci. V kurzu se dozvíte něco o mentalitě toho kterého národa a dostanete tak užitečný návod k snadnému porozumění a zapojení se do cizojazyčné společnosti.

Dovolenou si užijete

S našimi kurzy si dovolenou vychutnáte do posledního okamžiku.

Máte zájem o individuální kurz?
Zašlete nám nezávaznou poptávku


Individuální jazykové kurzy

Stáhněte si ZDARMA E-book 10 tipů jak se úspěšně naučit cizí jazyk

Ivana K.

S lekcemi jsem byla velmi spokojená, pan lektor byl milý, flexibilní, hodiny pro mě byly přínosné, a proto plánuji dokoupení dalších Více


Doporučujeme: